Modelja bombastike, Demi Rose vesh një kostum interesant të larjes, provokon nga plazhi

HomeShowbiz

Modelja bombastike, Demi Rose vesh një kostum interesant të larjes, provokon nga plazhi

Modelja britanike, Demi Rose, duke se nuk njeh limite dhe nuk ka asgjë që e ndalon.

25-vjeçarja ka publikuar së fundmi disa fotografi, ku si gjithmonë ekspozon format e saj bombastike.

“Gati për të braktisur planetin, kush do të vijë me mua”, ka shkruar Demi në mbishkrimin e fotos ku shihet e veshur në të brendshme metalike dhe çizme të gjata, ku sërish ka vënë në pah të pasmet e saj dhe nuk la vend për imagjinatën.

Ndërkohë më pas ajo ka postuar edhe disa foto të tjera me bikini shumë të vogla, ku u thotë fansave se “vera 2020 nuk është anuluar zemra”.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0