Milot Rashica bëhet baba për herë të parë, publikohet fotografia e djalit

HomeAktualitet

Milot Rashica bëhet baba për herë të parë, publikohet fotografia e djalit

Dita e sotme (19 maj) është e veçantë për familjen e Milot Rashicës.

Futobllisti dhe bashkëshortja e tij, Belkiz Kera janë bërë prindër për herë të parë.

Belkiz Kera solli në jetë djalin të quajtur Tian. Këtë e ka bërë të ditur vet Belkiz e cila ka publikuar dhe fotografitë e para.

“Mirësevjen në këtë botë djali im, Te duam shumë ♥️ Tian Rashica 😇19.05.2020”, ka shkruar bashkëshortja e futbollistit.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0