Milaim Zeka tregon si i ka ‘m ashtruar’ gratë angleze e suedeze në Europë

HomeAktualitet

Milaim Zeka tregon si i ka ‘m ashtruar’ gratë angleze e suedeze në Europë

Ish-deputeti Milaim Zeka ka folur për jetën e tij në Europë dhe vendosjen në Suedi. Ai ka përmendur shumë shqiptarë të cilët e kanë ndihmuar.

Ndërkohë, në emisionin “Dhoma e rrëfimit” ai ka treguar se si ka gënjyer gratë europiane.

“Jom kanë modest gjithmonë”, thotë Zeka.

“Kapak ndoshta para femrave të huaja jam lavdëruar. I kam rrejt anglezet e suedezet kur i takoja, u thosha: “Gjyshja ime ka qenë pianiste, i ka ra pianos”. “Nanën e kam pasë diplomate” e qiso rrensh kamë bo’, tregoi Zeka.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0