Mike Tyson duke falur namaz është bërë viral në rrjetet sociale

HomeAktualitet

Mike Tyson duke falur namaz është bërë viral në rrjetet sociale

Mike Tyson është njëri nga boksierët më të mirë në histori.

Tyson që së fundi po përgatitet për t’u rikthyer në ring në moshën 54-vjeçare është bërë viral masivisht në rrjetet sociale.

Ai është parë duke falur namazin së bashku me dy shokë të tij. Kjo tregon se Tyson është praktikues i fesë islame.

Kjo video është parë miliona herë dhe po komentohet me të madhe në rrjetet sociale. /Lajmi.net/

Mos harroni të bashkoheni në grupin tonë në facebook Gazeta Lajmi.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0