Miftaraj: Sa e sa hajni, matrapazi e korrupsioni shkojnë sot në Prekaz

HomeAktualitet

Miftaraj: Sa e sa hajni, matrapazi e korrupsioni shkojnë sot në Prekaz

Ehat Miftaraj nga IKD ka reaguar lidhur me homazhet që po bëhen sot në Prekaz.

Miftaraj ka thënë se nuk do të kishte të paguar që të ekzistonte një detektor që i identifikon gjithë këta.
“Respekt dhe gëzuar festat e Nëntorit për të gjithë shqiptarët e mirë anë e kënd globit”, ka shkruar ai.

Postimi i tij i plotë:

https://www.facebook.com/ehat.miftaraj/posts/10157813857408601

“Respekt dhe gëzuar festat e Nëntorit për të gjithë shqiptarët e mirë anë e kënd globit”, ka shkruar ai.

Postimi i tij i plotë:

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0