Mërgimtarët kosovarë presin deri në 5 orë, kolona të gjata në kufirin mes Serbisë dhe Hungarisë

HomeAktualitet

Mërgimtarët kosovarë presin deri në 5 orë, kolona të gjata në kufirin mes Serbisë dhe Hungarisë

Mërgimtarët kosovarë që po kthehen në vendet ku jetojnë e veprojnë kanë hasur në kolona të gjata në kufirin Serbi-Hungari.
Siç shihet në fotografi ka kolona të gjata dhe ka shumë vonesa, e pritjet janë të gjata.

Një mërgimtar ka treguar se pritja është e gjatë, deri në pesë orë.
Në disa fotografi që ka dërguar në adresë të IndeksOnline shihen një numër i madh i veturave që po presin në radhë.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0