Menduh Abazi: Qyteti dhe fshatrat, më të bashkuar se asnjëherë më parë

HomePolitike

Menduh Abazi: Qyteti dhe fshatrat, më të bashkuar se asnjëherë më parë

Kandidati për deputet nga PDK, Menduh Abazi ka thënë se entuziazmi për zgjedhjet e 14 shkurtit është më i madh se kurrë.

Abazi ka thënë se këtë entuziazëm po e vërenë si nëpër qytete, ashtu edhe në fshatra, në strukturat e PDK-së.

“Qyteti dhe fshatrat, më të bashkuar se asnjëherë më parë. Entuziazëm dhe plot zell për fitore, po e dëshmon secilia strukturë, simpatizantë e përkrahës të Partisë Demokratike të Kosovës.
Strovci, Mihaliqi, Oshlani dhe nëndega Qëndresa, me një mobilizim të jashtëzakonshëm për fitorën e 14 Shkurtit”, ka shkruar ai.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0