Melinda Ademi, e mrekullueshme me pozën me bikini nga plazhi

HomeShowbiz

Melinda Ademi, e mrekullueshme me pozën me bikini nga plazhi

Melinda Ademi arrin të tërheqë vëmendjen e fansave të saj sa herë që publikon fotografi që vënë në pah bukurinë e saj.

Reperja, e cila numëron afro një milion ndjekës në Instagram, kohë pas kohë publikon imazhe që theksojnë figurën e saj trupore.

Dhe meqë jemi në sezonin e verës, ajo është kujdesur që sjellë për ndjekësit e saj një imazh të realizuar në plazh, në të cilin shfaqet me bikini.

View this post on Instagram

didnt they tell you that i was trouble?

A post shared by MELINDA (@melindaademi) on

“A nuk të treguan se isha problem?”, është përshkrimi ngacmues i Melindës në postimin e saj.

Vetëm disa minuta pas publikimit, fotografia ka marrë dhjetëra mijëra pëlqime nga fansat e saj të shumtë. /Telegrafi/

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0