Mefail Bajqinovci i VV-së: Mërgata është e vendosur për 56%

HomePolitike

Mefail Bajqinovci i VV-së: Mërgata është e vendosur për 56%

Deputeti i Vetëvendosjes, Mefail Bajqinovci gjatë ditës së sotme ka qëndruar në qytetin e Ferizajt.

Ai ka biseduar me disa mërgimtarë që ka takuar dhe në postimin e tij ka shkruar se Mërgata e Ferizajt është e vendosur për 56%.

Postimi i plotë:

Mërgata e Ferizajt është e vendosur për 56%.

Falenderojë të gjithë mërgimtarët ferizajas për mbështetjen e parezervë që po na e japin për ndryshimin në të mirë të vendit.

Deputeti i Vetëvendosjes, Mefail Bajqinovci gjatë ditës së sotme ka qëndruar në qytetin e Ferizajt.

Ai ka biseduar me disa mërgimtarë që ka takuar dhe në postimin e tij ka shkruar se Mërgata e Ferizajt është e vendosur për 56%.

Postimi i plotë:

Mërgata e Ferizajt është e vendosur për 56%.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0