Me shami në kokë e gjoks jashtë, Luana Vjollca sjell poza të reja në rrjete sociale

HomeShowbiz

Me shami në kokë e gjoks jashtë, Luana Vjollca sjell poza të reja në rrjete sociale

Luana Vjollca së fundi është duke publikuar fotosesione të ndryshme, por nuk e ka bërë të ditur se çka është duke sjellur.Moderatorja, po shihet në shoqëri të stilisteve dhe grimerëve kosovar, shkruan portali GazetaLajmi.

Së fundi, ka postuar imazhe të një fotoesesioni të ri të viteve të 90-ta. Me shami në kokë dhe e rregulluar me makijazh, këngëtarja ka provokuar me veshjen e saj duke venë në pah gjoksin.

Ajo ka zgjedh të pozojë në ambient të jashtëm. Se për çka bëhet fjalë nga Luana me kët0 fotosesione me siguri se do e kuptojmë ditëve në vazhdim.

View this post on Instagram

ShamiRoza

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0