Më në fund, Angelina Jolie zbulon arsyen e ndarjes nga Brad Pitt

HomeShowbiz

Më në fund, Angelina Jolie zbulon arsyen e ndarjes nga Brad Pitt

Ylli i Hollivudit tha se ishte “vendimi i duhur” për të përfunduar martesën e saj dy vjeçare me Brad Pitt.

Angelina Jolie ka zbuluar se është ndarë me Brad Pitt për “mirëqenien” e familjes së saj, pasi ajo vazhdon të “përqëndrohet në shërimin e tyre”.

Aktorja Hollivudiane tha se ishte “vendimi i duhur” për t’i dhënë fund martesës pas pak më shumë se dy vjet, dhe ajo vlerësoi fëmijët e tyre si gjashtë njerëz shumë të guximshëm, shumë të fortë”.

“Disa kanë përfituar nga heshtja ime, dhe fëmijët shohin gënjeshtra për veten e tyre në media, por unë u kujtoj atyre që ata e dinë të vërtetën e tyre dhe mendjen e tyre”, tha ajo për Vogue Global Network.

Jolie, tani 45 vjeç, takoi për herë të parë bashkëshortin e saj, Pitt në 2005 kur ata të dy luanin në filmin Mr & Mrs Smith.

Ata u martuan në gusht të vitit 2014 në jug të Francës, por deri në shtator 2016 Jolie kishte bërë kërkesë për divorc, duke përmendur ndryshime të pakonkurueshme.

Çifti ka gjashtë fëmijë së bashku – tre fëmijë biologjikë dhe tre të birësuar.

Në intervistë, ylli Maleficent tha se ajo fillimisht kishte dyshime për birësimin e djemve të saj më të vjetër, Maddox dhe Pax, të cilët janë me origjinë nga Kamboxhia dhe Vietnami – duke treguar “historinë e ndërlikuar” të përbashkët nga të dy kombet.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0