Me flamur dardan para shtatores së Rugovës, Osmani tregon se është LDK

HomeAktualitet

Me flamur dardan para shtatores së Rugovës, Osmani tregon se është LDK

Kryeparlamentarja Vjosa Osmani në mëngjesin e së premtes ka shkrepur një fotografi para shtatores së ish-kryetarit të LDK-së, njëherësh ish-presidentit, Ibrahim Rugova, në sheshin “Ibrahim Rugova”.
Osmani ka shoqëruar këtë fotografi me mbishkrimin “Mirëmëngjesi” dhe simbolin e LDK-së.
Anëtarja e LDK-së ka vënë maskën me flamurin e Dardanisë, që është simbol i LDK-së.

Kryeparlamentarja Vjosa Osmani në mëngjesin e së premtes ka shkrepur një fotografi para shtatores së ish-kryetarit të LDK-së, njëherësh ish-presidentit, Ibrahim Rugova, në sheshin “Ibrahim Rugova”.
Osmani ka shoqëruar këtë fotografi me mbishkrimin “Mirëmëngjesi” dhe simbolin e LDK-së.
Anëtarja e LDK-së ka vënë maskën me flamurin e Dardanisë, që është simbol i LDK-së.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0