MARRE E MADHE: Policia rrah dhe arreston qytetarin në qendër të Prishtinës në sytë e fëmijëve dhe gruas VIDEO

HomeAktualitet

MARRE E MADHE: Policia rrah dhe arreston qytetarin në qendër të Prishtinës në sytë e fëmijëve dhe gruas VIDEO

Në Ligjin për luftimin e sëmundjeve ngjitëse dhe pandemive janë të qarta kompetencat dhe mandatet ligjore, duke përfshirë edhe ndëshkimet për personat që nuk i përfillin masat e nxjerra.
Një ndër to është gjoba në rast se nuk e mbani maskën.

Një video që ka publikuar Periskopi shfaq disa policë të Kosovës teksa ushtrojnë dhunë fizike ndaj një burri ku sipas informatave jo zyrtare, bëhet fjalë për mos mbajtjen e maskës.

Në video shihet se burri rrahet në prani të fëmijëve dhe të një gruaje.

Skandaloze: Për një maskë policia rrahë qytetarin në qendër të Prishtinës në sy të fëmijëve

Skandaloze: Për një maskë policia rrahë qytetarin në qendër të Prishtinës në sy të fëmijëve

Posted by Periskopi on Saturday, September 12, 2020

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0