“Mami nuk dua të vd es” – Thirrjet dëshpëruese të vogëlushes gjatë tërmetit në Turqi… VIDEO

HomeAktualitet

“Mami nuk dua të vd es” – Thirrjet dëshpëruese të vogëlushes gjatë tërmetit në Turqi… VIDEO

Turqia dhe Greqia u tro nditën të premten e 30 tetorit nga një tërmet tepër i fu qishëm.

Lëkundjet e tme rrshme, shkaktojnë fr ikë e pa nik tek shumë njerëz, ku më të ndjeshëm janë padyshim fëmijët. Në një video të bërë virale në rrjet, shfaqet një vogëlushe e cila dëgjohet duke thënë: “Mami nuk dua të vd es”.

Vogëlushja shihet duke qarë e bërtitur në mënyrë dës hpëruese, ndërsa e ëma e cila po përpiqej ta qetësonte, filmon të gjithë momentin. Deri më tani 64 persona kanë ndërruar jetë si pa sojë e tërmetit tra gjik, ndërsa më shumë se 900 të tjerë janë lën duar.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0