Maloku: Ndalni fyerjet në biseda private, ose do ju dërgojë në Polici

HomeAktualitet

Maloku: Ndalni fyerjet në biseda private, ose do ju dërgojë në Polici

I larguari nga Lëvizja Vetëvendosje, profesori Flamur Maloku, ka kërkuar nga përkrahësit e Lëvizjes Vetëvendosje, që mos t’i shkruajnë në biseda private, duke përdorur fjalë fyese ndaj tij.Në një shkrim në llogarinë e tij në Facebook, Maloku ka thënë se nëse nuk ndalen fyerjet ndaj tij, atëherë do t’i bëjë publike dhe dërgojë në Polici.

“Kerkoj prej jush qe te mos me shkruani ne bisede private dhe te mos perdorni po ashtu fjale fyese, perndryshe do te detyrohem qe te gjitha mesazhet t’i bej publike dhe t’i nis edhe ne polici”, ka shkruar Maloku.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0