Malishevë, shkon në QKUK pasi u lëndua në vendin e punës

HomeAktualitet

Malishevë, shkon në QKUK pasi u lëndua në vendin e punës

Një person ishte lënduar dje në Malishevë gjersa ishte në vendin e punës. Në raportin e 24 orësh të policisë thuhet se viktima ishte dërguar në QKUK për tretman mjekësor. Njësia policore dhe inspektori i punës kanë dal në vendin e ngjarjes. Me vendim të prokurorit, rasti shkon në procedurë të rregullt.

Lutfi Haziri: I kemi numrat për formimin e qeverisë, Agim Veliu e meriton të jetë ministër
Mustafa i kthen përgjigje Heldtit, dyshon në përkrahjen e Qeverisë që shkeli dy herë Kushtetutën
Coronavirusi dhe pirja e duhanit: Çfarë thotë Organizata Botërore e Shëndetit?

Një person ishte lënduar dje në Malishevë gjersa ishte në vendin e punës.

Në raportin e 24 orësh të policisë thuhet se viktima ishte dërguar në QKUK për tretman mjekësor.

Njësia policore dhe inspektori i punës kanë dal në vendin e ngjarjes. Me vendim të prokurorit, rasti shkon në procedurë të rregullt.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0