Majk dhe Capital T prishin raportet, shkak reperi i njohur kosovar?

HomeShowbiz

Majk dhe Capital T prishin raportet, shkak reperi i njohur kosovar?

Capital TLedri VulaMajkLedri dhe Majku njihen për konkurrencën që kanë mes vete.Madje, nuk kanë munguar rastet kur reperët në këngët e tyre i kanë bërë ‘dissa’ njëri-tjetrit.Kjo ‘armiqësi’ mes tyre siç duket u bë shkak që Majk t’i prish raportet me kolegët që bashkëpunojnë me Ledrin.

Fjala është për Capital T që e ka paralajmëruar një duet me Ledrin, e kjo gjë ka bërë që Majk të reagojë ashpër përmes rrjeteve sociale, ani pse s’përmendi emra.Edhe reagimi i Capitalit bëri të mendojë që Majku e thumboi atë.Sidoqoftë, se si do vazhdojë ngjarja, presim të shohim.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0