Loredana rrëmben sërish vendin e parë në Gjermani me këngën dedikuar Mozzik

HomeShowbiz

Loredana rrëmben sërish vendin e parë në Gjermani me këngën dedikuar Mozzik

Para pak ditësh Loredana lançoi këngën e saj të fundit në bashkëpunim me Capital Bra që titullohet “Nicht verdient”.Mesa duket ky produksion muzikor ë

Kjo është Natyra Hadri, modelja e fitnesit që po çmend me pamjen e saj
Kjo është Vlera Mulaj, modelja e fitnesit që po çmend me pamjen e saj

Para pak ditësh Loredana lançoi këngën e saj të fundit në bashkëpunim me Capital Bra që titullohet “Nicht verdient”.Mesa duket ky produksion muzikor është pritur shumë mirë nga publiku shqiptar, por jo vetëm.“Nicht verdient” është shndërruar në hit në Gjermani dhe kryeson në vendin e parë në listat muzikore duke lënë pas artistë të njohur nga shteti në fjalë .

Ka qenë vetë Loredana që e ka bërë me dije këtë sukses nëpërmjet një InstaStory.Reperja e njohur u shpreh shumë e lumtur për suksesin dhe ka falënderuar publikun për mbështetjen që i kanë dhënë.Loredana nuk njeh konkurrencë! Lë pas artistë të famshëm dhe rrëmben sërish vendin e parë në Gjermani me HIT-in dedikuar Mozzik

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0