Limaj uron partitë shqiptare në Maqedoninë e Veriut për rezultatin e arritur në zgjedhje

HomePolitike

Limaj uron partitë shqiptare në Maqedoninë e Veriut për rezultatin e arritur në zgjedhje

Kryetari i NismaSocialedemokrate, Fatmir Limaj, ka uruar partitë shqiptare pë rezultatin e arritur në zgjedhjet në Maqdoninë e Veriut, raporton Gazeta Lajmi.

“Urime partive shqiptare në Maqedoninë e Veriut për rezultatet e arritura në zgjedhjet parlamentare”“Rezultatet e fundit tregojnë për një numër të konsiderueshëm të deputetëve shqiptarë të zgjedhur në legjislaturën e re” shkruan Limaj në Facebook.

Postimi i plotë:Urime partive shqiptare në Maqedoninë e Veriut për rezultatet e arritura në zgjedhjet parlamentare.Rezultatet e fundit tregojnë për një numër të konsiderueshëm të deputetëve shqiptarë të zgjedhur në legjislaturën e re.

Të gjithë deputetëve shqiptarë në Kuvendin e Maqedonisë së Veriut iu uroj punë të mbarë dhe suksese në përfaqësimin sa më të denjë të interesave të shqiptarëve në Maqedoninë e Veriut.

Urime partive shqiptare në Maqedoninë e Veriut për rezultatet e arritura në zgjedhjet parlamentare.Rezultatet e…

Posted by Fatmir Limaj on Thursday, July 16, 2020

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0