Liban, porti i Bejrutit para dhe pas shpërthimit

HomeAktualitet

Liban, porti i Bejrutit para dhe pas shpërthimit

Në vend të një hangari, tani, është një krater i madh i mbushur me ujë.

Është epiqendra e shpërthimit që ka tronditur Bejrutin dhe që ka shkatërruar terrenin ku ndodhej porti.

Imazhet e marra nga sipër para dhe pas shpërthimit, japin një ide të shkatërrimit të shkaktuar nga shpërthimi në këtë montazh të publikuar në rrjetet sociale.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0