LDK-ja i gjen angazhim në parti ministrit në detyrë, Besian Mustafa

HomePolitike

LDK-ja i gjen angazhim në parti ministrit në detyrë, Besian Mustafa

Lidhja Demokratike e Kosovës e ka angazhuar sërish si zëdhënës, ministrin në detyre të Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural, Besian Mustafa.

Mustafa, i cili në zgjedhjet e fundit u emërua ministër në Ministrin e Bujqësisë, ishte zëdhënës i LDK-së.

Pas Qeveria tashmë është në detyre, LDK e ka angazhuar Mustafën sërish si zëdhënës. Kjo u bë e ditur përmes një njoftimi për media.

Njoftimi i plotë:

Të nderuar përfaqësues të medieve,

Ju njoftojmë që personi kontaktues për medie, është zëdhënësi i LDK-së, z. Besian Mustafa.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0