Lansohet reklama nga AKP “Zbritje e madhe” 1 ari tokë për vetëm 0.99 cent

HomeAktualitet

Lansohet reklama nga AKP “Zbritje e madhe” 1 ari tokë për vetëm 0.99 cent

Lajm satirik.
AKP ka lansuar së fundmi video reklamën me super zbritje sa i përket shitjes së tokës

Pas lajmit i cili na befasoi të gjithëve për çmimin e tokës 1 euro për një ari, në emsionin satirik “Mbrëmjet e Lajmeve” u lansua video reklama për këtë zbritje të madhe në Kosovë.
Oferta fantastike ju presin, mbi 999% zbritje nga viti 2013 deri 2023. Ju ftojmë ta ndiqni reklamën në videon më poshtë dhe të përfitoni nga ofertat si një ari tokë për vetëm 0.99 cent, toka me shumë gjelbërim për vetëm 0.89 cent për një ari, toka me drunjë për vetëm 1.20 cent, e shumë oferta të tjera. Përfitoni duke u informuar në reklamën më poshtë.

“Mbrëmjet e Lajmeve” është emision satirik, qëllimi i të cilit është që t’i argëtoj publikun duke satirizuar ngjarjet ditore në vend si ato politike dhe sociale.
“Mbrëmjet e Lajmeve” mund t’i ndiqni çdo natë nga ora 20:10 në GjirafaVideo.com

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0