Lajmi i fundit: Xhavit Haliti konfirmon se nuk ka mar asnjë ftesë

HomeAktualitet

Lajmi i fundit: Xhavit Haliti konfirmon se nuk ka mar asnjë ftesë

Pak më parë qarkulloi lajmi se Xhavit Haliti është ftuar nga Gjykata Speciale për intervistim në hagë, mirëpo para pak pak minutash ai vet e mohon një gjë të tillë duke deklaruar që të qetësohen ata që i’u gëzuan këtij lajmi të rrejshëm, shkruan Gazeta Lajmi.

Xhavit Haliti në një telefonatë në emisionin ‘Debat Plus’ ka thënë se nuk ka mar asnjë ftesë nga gjykata speciale dhe as nuk pret që të mar një të tillë ata që janë shqetësuar dhe më kanë telefonuar ju them të rrini lirshëm e ata që iu gëzuan të qetësohen./Gazeta Lajmi

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0