LAJMI I FUNDIT Vjosa Osmani presidente e Kosovës, ja detajet

HomeAktualitet

LAJMI I FUNDIT Vjosa Osmani presidente e Kosovës, ja detajet

Presidenti I vendit Hashim Thaçi pothuajse në gjithë mandatin e tij ka marrë kritika nga më të ashprat për shkak të mënyrës se tij të punës dhe shpesh herë edhe për tradhti ndaj vendit dhe idenë e shkëmbimit të territoreve..

Thaçi që nga zgjedhja e tij në pozitën e presidentit asnjëherë nuk ka rritur të jetë unifikues ashtu siç një president kërkohet të jetë dhe se shpesh herë ka qenë dhe vazhdon të jetë cak I kritikave më të ashpera në vend.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0