Lajmi i fundit, përplasën dy makina në rrugën Gjilan – Prishtinë

HomeAktualitet

Lajmi i fundit, përplasën dy makina në rrugën Gjilan – Prishtinë

Numri i aksidenteve në vendin tonë vazhdon të jetë shqetësues.
Si pasojë e pakujdesisë, dy vetura janë përplasur pasditen e sotmë në rrugën Gjilan – Prishtinë, transmeton Indeksonline.

Veç dëmeve materiale, fatmirësisht nuk raportohet për të lënduar.

Indeksonline sjellë pamje nga vendi i ngjarjes, derisa policia po merret dhe po heton rastin.

Veç dëmeve materiale, fatmirësisht nuk raportohet për të lënduar.

Indeksonline sjellë pamje nga vendi i ngjarjes, derisa policia po merret dhe po heton rastin.

Bashkohu ne grupin ne facebook GAzeta Lajmi.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0