Lajmi i Fundit/ Debaton me familjarët, djali i vë z jarrin shtëpisë

HomeAktualitet

Lajmi i Fundit/ Debaton me familjarët, djali i vë z jarrin shtëpisë

Një i ri i ka vënë zja rrin shtëpisë pas debatit që ka pasur me familjarët. Ngjarja ka ndodhur në qytetin e Elbasanit.

Nga flaket kanë mbetur të asfiksuar dhe me plage disa nga familjarët të cilët po transportohen drejt spitalit te Elbasanit.
Policia ka mundur të ndërhyjë në kohë duke shoqëruar në komisariat djalin.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0