LAJMI I FUNDIT| Arrestohet kapiteni i Manchester United

HomeSport

LAJMI I FUNDIT| Arrestohet kapiteni i Manchester United

Manchester United është shtangur në orët e para të mëngjesit.Kapiteni i Manchester United, Harry Maguire, u raportua se u arrestua nga Policia Greke në orët e para të këtij mëngjesi, përcjell GazetaLajmi.

Ai dhe shokët e tij u futën në një luftë me një grup tjetër të miqve anglezë, jashtë një bar në Mykonos.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0