LAJMI I FUNDIT: 13 të vd ekur nga koronavirusi gjatë 24 orëshit të fundit

HomeAktualitet

LAJMI I FUNDIT: 13 të vd ekur nga koronavirusi gjatë 24 orëshit të fundit

IKSHKP-jaIKSHKP-ja sapo ka publikuar rezultatet e testeve.Ditën e djeshme numri i rasteve të infetuar ka renë, shkruan portali Gazeta Frekuenca.

Ndërsa sot IKSHKP njofton se 13 është numri i të vde kurve.

Njoftimi i plotë:

152 TË SHËRUAR DHE 99 RASTE ME COVID-19!Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në…

Posted by Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës on Monday, August 24, 2020

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0