LAJMI I FUNDIT: 111 raste të reja me koronavirus

HomeAktualitet

LAJMI I FUNDIT: 111 raste të reja me koronavirus

IKSHKPIKSHKP-ja sapo ka publikuar rastet me koronavirus.Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, njoftoi për numrin e rasteve, shkruan portali Gazeta Lajmi.

Sipas IKSHKP-së, numri i rasteve pozitive për sot është 111 dhe i të shëruarve 159.

NJOFTIMI I PLOTË:

159 TË SHËRUAR DHE 111 RASTE ME COVID-19!Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në…

Posted by Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës on Sunday, August 23, 2020

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0