Lajm tragjik: Humb jetën në Liqenin e Radoniqit i riu, nga fshati Rastovicë

HomeAktualitet

Lajm tragjik: Humb jetën në Liqenin e Radoniqit i riu, nga fshati Rastovicë

Liqeni i radoniqitRasim SelmanajVdekjeAzgon Selmanaj nga fshati Rastovicë e Deçanit ka humbur jetën tragjikisht gjatë ditës së sotme në liqenin e Radoniqit.Kjo u bë e ditur nga deputeti i Kuvendit të Kosovës, Rasim Selmanaj i cili u shprehi ngushëllime familjarëve dhe atyre që e njohën Azgonin.
Në vazhdim e gjeni postimin e Selmanajt:

“Lajm tronditës. Tragjikisht ka humbur jetën sot në liqenin e Radoniqit i riu nga fshati Rastovicë, Azgon Selmanaj. Bashkëndjejmë dhembjen me familjen Selmanaj nga Rastovica e Deçanit! Shpirti i tij u preht në paqe!”, ka shkruar ai.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0