Lajm i hidhur nga QKUK. Kryeministri në detyrë deklaron se kjo nga e hënja…

HomeAktualitet

Lajm i hidhur nga QKUK. Kryeministri në detyrë deklaron se kjo nga e hënja…

Kryeministri në detyrë i Kosovës, Albin Kurti ka qenë sot në QKUK për të dhuruar gjak. Pas kësaj, Kurti ka folur para mediave për zhvillimet e fund

Haradinaj për intervistën e Kurtit nga Burgu i Serbisë: Si ka mundësi t’i ndodhë atij që të dalë ashtu të japë intervistë
Osmani: Festa e Bajramit sjelltë në familjet tuaja paqe, lumturi dhe begati
Infektologu Ahmeti: Jemi në fazën përfundimtare të Covid-19, nuk presim valë të re infektimesh

Kryeministri në detyrë i Kosovës, Albin Kurti ka qenë sot në QKUK për të dhuruar gjak.

Pas kësaj, Kurti ka folur para mediave për zhvillimet e fundit politike, duke thënë se qeveria e tij i ka ambiciet e mëdha për shkak të programit qeverisës.
Sipas tij, partitë që kanë qenë në pushtet, nuk i kanë problem qëndrimet e tij, por qenien e tij si politikan.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0