Labinot Tahiri ka një mesazh të fortë për fansat që e ndjekin atë

HomeAktualitet

Labinot Tahiri ka një mesazh të fortë për fansat që e ndjekin atë

Këngëtari i njohur dhe ish-deputeti, Labinot Tahiri, vazhdon të jetë personazh shumë aktiv dhe i ndjekur në rrjetet sociale.

Ai në llogarinë personale, Instagram, tashmë ka mbledhur 155 mijë fansa, derisa vazhdimisht ndan postime të ndryshme.
Kësaj radhe, 40 vjeçari ka ndarë një fotografi nga palestra dhe ka motivuar ndjekësit me shkrimin e bërë.

“Mirëmëngjesi. Mrekullitë që t’i qon Zoti, njeriu nuk mund t’i imagjinoj për ne. Ka vetëm një kohë në jetë, në fakt ka shumë kohë, por ajo që do të vijë si mrekulli është kur ke durimin deri sa ishe në kohëra kur përjeton njeriu padrejtësi.

Jetoni çdo herë me shpresë, mos të jetojmë e të qëndrojmë në këmbë, vetëm duke u ankuar, sepse ka ditë të shtrenjta ku Zoti me njerëz të mirë për ju i ka rezervuar.

Labi – FKSH”.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0