Ky është personi që mbeti i vde kur nga th erja me th ikë sot në Gjilan

HomeAktualitet

Ky është personi që mbeti i vde kur nga th erja me th ikë sot në Gjilan

Një 40 vjeçar me inicialet I.C nga Gjilani ka mbetur i vd ekur, pasi është the rur me thi kë nga i dyshuari B.Z, po nga ky qytet.

Ngjarja që ndodhi rreth orës 13:15 dyshohet se erdhi si shkak i fjalosjes së dyshes mes veti, pasi paraprakisht vi ktima e kishte kërc ënuar të dyshuarin një natë më parë në shtëpinë e tij.

Edhe dëshmitarët që panë nga afër ngjarjen thanë se u tr onditën me atë që panë.

Nga Spitali i Gjilanit konfirmuan se i ndjeri kishte vd ekur në vend të ngjarjes teksa kishte pl agë në qafë, gjoks, shpinë dhe dorën e djathtë.

Me urdhër të prokurorit, të dyshuarit i është caktuar masa e ndalimit për 48 orë derisa trupi i pajetë është dërguar për obduksion.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0