Ky është 33 vjeçari nga Rahoveci që ndërroi jetë nga Covid 19

HomeAktualitet

Ky është 33 vjeçari nga Rahoveci që ndërroi jetë nga Covid 19

Kryetari i komunës së Rahovecit, Smajl Latifi, ka shprehur ngushëllime familjes për ndarjen nga jeta të 33 vjeçarit Çlirim Morina.

Lati thotë se Morina ishte një djalë me vlera të larta njerzore dhe shumë i edukuar.Ai tutje u ka uruar shërim të shpejtë pjesëtarëve të tjerë të familjes Morina të infektuar me Koronavirus

Morina ndërroi jetë nga Covid 19 ditën e sotme

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0