Kuvendi i Kosovës bleu Laptop përmes një tenderi, ja sa kushtoi ky tender

HomeAktualitet

Kuvendi i Kosovës bleu Laptop përmes një tenderi, ja sa kushtoi ky tender

Kuvendi i Kosovës përgjatë këtij muaji ka arritur të finalizojë një tjetër kontratë.

Këtë herë, është bërë furnizimi me LAPTOP, derisa vlera e parashikuar për tender ka qenë 20 mijë euro, shkruan Gazeta Lajmi.

Tenderi në fjalë i është dhënë operatorit ekonomik “Infosoft System” SH.P.K dhe i ka kushtuar hiç më pak se 18 mijë e 973,45 euro.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0