Kush ia la këto buzë në të pasme Arta Nitajt?

HomeShowbiz

Kush ia la këto buzë në të pasme Arta Nitajt?

Zeshkane, e zjarrtë, e bukur janë këto pak nga ato që mund ta përmbledhim modelen dhe aktoren e njohur Arta Nitajn.

Bukuroshja pejane po vazhdon të tërheqë vëmendje me postimet e saj edhe gjatë kohës sa është në Kosovë.

Ajo se edhe çka e bëri të famshme e më të dashur për publikun është piëkrisht paraqitja e saj ekstravagante.

Për Artën madje thuhet se punon në Dubani në njërin prej klubeve të natës atje.

Së fundmi, ajo shfaqet e veshur me ca pantollona të shkurtër, e që në të pasme janë të vizatuara buzët.

Provokuese a?

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0