‘Kur me pe, zemrën ta mora’, Greta Koçi sjell pamje nga klipi i ri

HomeShowbiz

‘Kur me pe, zemrën ta mora’, Greta Koçi sjell pamje nga klipi i ri

Këngëtarja ka paralajmëruar projektin e ri.E veshur me fustan veror duke publikuar dy imazhe, Greta ka shkruar pak nga kënga, shkruan portali GazetaLajmi.

‘Kur me pe, zemren ta mora’, zgjedh ajo të shkruaj në postimin e sapo publikuar.

Ndryshe, artistja shqiptare ka postuar foto në ambient të hapur teksa ka ekspozuar pak nga gjoksi në fustanin e hapur dhe ka marrë poza.

https://www.instagram.com/p/CEGm-Qinocq/?utm_source=ig_embed

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0