Kryeministri paralajmëron sërish masa, nëse vazhdon rritja e rasteve me Covid-19

HomeAktualitet

Kryeministri paralajmëron sërish masa, nëse vazhdon rritja e rasteve me Covid-19

Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti ka folur për rritjen e numrit të rasteve me coronavirus. Ai ka paralajmëruar se nëse vazhdojnë të rriten kështu rastet janë të detyruar të marrin sërish masa.

“Rritja e numrit të rasteve na detyron të marrim sërish masa. Kërkojmë të mobilizohemi të gjithë, janë të lehta të gjitha, mbajë maskën dhe distancën, vetëm kaq”, tha Hoti në Pressing

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0