Kryeministri Hoti në ora 16:00 thërret për konferencë për media për shpalljen e gjendjës së jashtëzakonshme në Kosovë

HomeAktualitet

Kryeministri Hoti në ora 16:00 thërret për konferencë për media për shpalljen e gjendjës së jashtëzakonshme në Kosovë

Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti sot do të mbajë konferencë për medie, ku pritet të shpall Gjendjen e Jashtëzakonshme. Lajmi u bë i ditur përmes një njoftimi nga Zyra e Kryeministrit, shkruan Indeksonline. Konferenca do të fillojë nga ora 16:00, dhe të do mbahet në oborrin e Qeverisë.

Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti sot do të mbajë konferencë për medie, ku pritet të shpall Gjendjen e Jashtëzakonshme.

Lajmi u bë i ditur përmes një njoftimi nga Zyra e Kryeministrit, shkruan Gazeta Lajmi.

Konferenca do të fillojë nga ora 16:00, dhe të do mbahet në oborrin e Qeverisë.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0