Koronavirusi i ‘ndau’, Blero dhe Afrona s’janë takuar prej 4 muajsh

HomeShowbiz

Koronavirusi i ‘ndau’, Blero dhe Afrona s’janë takuar prej 4 muajsh

Ka disa muaj që janë martuar, mirëpo pandemia Covid-19, ua ka pamundësuar që Blero dhe Afrona të shihen prej 4 muajsh.

Kjo gjë duket se e ka mërzitur bukuroshen Afrona Dika e cila është në Zvicërr dhe ka bërë një dedikim të veçantë për burrin e saj, shkruan GazetaLajmi.

“Më mungon cdo ditë e më shum……Mungesa jote është aqë e madhe ,Sa që nuk e dij se si Ta spjegojë me fjalë…Dashuria e fortë na Ka dhënë forcë të mbijetojmë Cdo sfidë në martesën dhe lidhjen tonë…
Jan bërë 4 muaj që nuk Jemi parë dhe më Mungon Cdo ditë e më shumë… Sikur Te rilindja do të të bëja të njejtën zgjidhje të martohesha me Ty dhe të ndaja jeten me Ty të dua”: ka shkruar Afrona përkrah fotografive të tyre gjatë ceremonies së martesës.  

Kujtojmë që Blero dhe Afrona u martuan në shtator të 2019-tës, me një ceremoni mjaft të bukur.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 2