Konjufca: LDK-ja do t’ia sigurojë Thaçit votat për president

HomeAktualitet

Konjufca: LDK-ja do t’ia sigurojë Thaçit votat për president

Nënkryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Glauk Konjufca ka thënë se Qeveria e udhëhequr nga Avdullah Hoti, është bërë me marrëveshjen në mes Isa Mustafës dhe Hashim Thaçit.

Konjufca në Tv Dukagjini ka thënë se nga gjykata e deri te Haxhi Shala është segmenti i Hashim Thaçit dhe pse do ta bënte ai një shërbim të tillë LDK-së, pa asnjë përtim.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0