Kolona të gjatë në pikën kufitare të Morinës,mijra kosovarë ia mësyjnë detit këtë vikend

HomeAktualitet

Kolona të gjatë në pikën kufitare të Morinës,mijra kosovarë ia mësyjnë detit këtë vikend

Fluksi gjatë mëngjesit të sotëm është më i larti që është shënuar që nga viti i kaluar nga qytetarët e Kosovës, të cilët pavarësisht situatës nga Covid-19 udhëtojnë drejt bregdetit dhe qyteteve të tjera të Shqipërisë.

Janë pesë sportele në hyrje dhe pesë sportele në dalje që punojnë në këtë fundjavë.

Ndoshta dhe rikthimi i motit të mirë është një nga ndikuesit kryesorë që qytetarët nga Kosova kanë zgjedhur ta kalojnë fundjavën në Shqipëri, transmeton tvprizreni

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0