Klopp “nuk u lejua” nga gruaja që të bëhej trajner i Manchester United

HomeSport

Klopp “nuk u lejua” nga gruaja që të bëhej trajner i Manchester United

Jurgen Klopp para se të bëhej trajner i Liverpool kishte një mundësi që të merrte drejtimin e skuadrës së Manchester United.

Por Klopp nuk e mori drejtimin e United pasi që gruaja e tij i tha që nuk është një veprim i mirë, shkruan “The Sun”, transmeton Gazeta Lajmi.

Kurse për tu bërë trajner i Liverpoolit, gruaja i kishte thënë se do të ishte një ide e mirë.

Jurgen Klopp arriti të shpallet me Liverpoolin kampion i Anglisë dhe ky titull për skuadrën e Liverpoolit është i pari pas 30 viteve pritje.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0