Kjo turiste filmon vj edhjen që i ndodhi nga një grup i mirë organizuar (Video)

HomeAktualitet

Kjo turiste filmon vj edhjen që i ndodhi nga një grup i mirë organizuar (Video)

Ata ishin duke shëtitur nëpër Kembrixh Cirkus dhe filmoheshin me ndihmë të një shkopi selfie.

Vajzat ishin g rabitur ndërsa pasi arrijnë në shtëpi e dallojnë se ishin gr abitur nga një grup i mirë organizuar vajzash.
Pasi që kalon rrugën Toi sheh brenda çantës së saj dhe sheh se nuk e kishte më kuletën e saj në të cilën posedonte 500 euro dhe karten e kreditit.

Nina dhe Toi më pastaj kanë analizuar videon dhe kanë zbuluar gr abitëset.
Të dyja menjëherë i kishin dorëzuar filmimet në polici edhe pse shanset për ti kapur u kishin thënë se janë të vogla./InfoKosova/

Shiko Videon:

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0