Kjo ishte go ditja “vr astare” e Robin Krasniqit që i dha titullin Kampion Bote (VIDEO)

HomeAktualitet

Kjo ishte go ditja “vr astare” e Robin Krasniqit që i dha titullin Kampion Bote (VIDEO)

Boksieri shqiptar, Robin Haxhi Krasniqi ka arritur fitoi mbrëmjen e djeshme ndeshjen e ëndrrave, pasi mposhti me nokaut kampionin gjerman, Dominic Bosel duke u shpallur kampion. Me këtë triumd spektakolar, Krasniqi fitoi titujt WBA dhe IBO, tituj këta që boksieri ynë priti për plotë 15 vite. Ndeshja u mbyll me nokaut nga Haxhiu në rundin e tretë të kësaj sfide. Ishte një gru.sht vr.astar i cili mbylli to.talisht ndeshjen.

Ju më poshtë mund të ndiqni go.ditjen fa.tale të Krasniqit:

Knock Out – "Grushti i hekurt" i Haxhi Krasniqit në raundin e tretë!

Posted by lajmi.net on Saturday, October 10, 2020

Boksieri shqiptar, Robin Haxhi Krasniqi ka arritur fitoi mbrëmjen e djeshme ndeshjen e ëndrrave, pasi mposhti me nokaut kampionin gjerman, Dominic Bosel duke u shpallur kampion. Me këtë triumd spektakolar, Krasniqi fitoi titujt WBA dhe IBO, tituj këta që boksieri ynë priti për plotë 15 vite. Ndeshja u mbyll me nokaut nga Haxhiu në rundin e tretë të kësaj sfide. Ishte një gru.sht vr.astar i cili mbylli to.talisht ndeshjen.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0