Kjo është Vlera Mulaj, modelja e fitnesit që po çmend me pamjen e saj

HomeShowbiz

Kjo është Vlera Mulaj, modelja e fitnesit që po çmend me pamjen e saj

Vlera Mulaj është modelja e fitnesit që së fundmi ka bërë bujë të madhe në rrjetet sociale. Numri i personave ndjekës të saj në rrjetet sociale sa

Kjo është Natyra Hadri, modelja e fitnesit që po çmend me pamjen e saj
Loredana fillon me koncerte, rritë çmimin e biletave thotë se arsyja është Koronavirusi
Gili ka një dedikim të veçantë, me rastin e ditëlindjes së djalit të saj

Vlera Mulaj është modelja e fitnesit që së fundmi ka bërë bujë të madhe në rrjetet sociale.

Numri i personave ndjekës të saj në rrjetet sociale sa shkon e rritet dhe kjo jo rastësisht.

Natyra dalë ngadalë ka filluar të jetë pjesë e botës së fitnesit dhe për këtë ka fituar zemrën e mijëra ndjekësve në rrjetet sociale.

Vleren mund ta shihni edhe në Instagram ajo është mjaft e ndjekur nga shumë fansa.

Insta: Vlera Mulaj

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0