Kjo është deputetja e AAK-së që abstenoi në votimin e Qeverisë Hoti

HomeAktualitet

Kjo është deputetja e AAK-së që abstenoi në votimin e Qeverisë Hoti

Deputetja e AAK-së Donika Kadaj- Bujupi është e vetmja që ka abstenuar ndaj votimit të Qeverisë Hoti.Kryetari i partisë Ramush Haradinaj, tha se nuk e ka ditur qëndrimin e saj dhe se ajo do të abstenojë.
“Pyeteni atë”, tha Haradinaj.

Kadaj – Bujupi deri sot nuk ka pranuar të tregonte se cila do të jetë vota e saj.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0