Kim Kardashian uron grimerin shqiptar për ditëlindje: Je njeriu më besnik që njoh

HomeAktualitet

Kim Kardashian uron grimerin shqiptar për ditëlindje: Je njeriu më besnik që njoh

Sot po feston ditëlindjen grimeri shqiptar, Mario Dedivanovic i cili më së miri njihet edhe si grimeri i yllit Kim Kardashian.

Dhe në një ditë të veçantë si kjo për grimerin , nuk mungoi as urimi i Kim Kardashian, e cila publikoj disa fotografi të realizuara ndër vite ku shihet përkrah tij.

“Urime ditëlindjen për një dhe të vetmin Mario. Ti je zemra ime gjithë jetën. Të njoh qe një dekadë dhe je personi më besnik. Shumë i rrallë. Të dua përgjithmonë”, ka shkruar Kim në urimin për Marion.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0