Këta janë dy të rinjtë nga Bujanoci që vd iqën në aks identin e rëndë

HomeAktualitet

Këta janë dy të rinjtë nga Bujanoci që vd iqën në aks identin e rëndë

Pas një aks id ent të rëndë trafiku, që ndodhi dje në rrugën Lluçan, afër fshatit Dobrosin të Bujanocit, janë lë nd uar 6 nxënës të shkollës së mesme, ku dy prej tyre kanë humbur jetën.
Ndërsa, katër të tjerë janë dërguar për trajtim në spitalin e Nishit.
Të rinjtë që vdi q ën i takojnë familjes Bilalli dhe Sabedini.

Lajmin e ka konfirmuar deputeti shqiptar në Parlamentin e Serbisë, Shaip Kamberi.

Lajmin e ka konfirmuar deputeti shqiptar në Parlamentin e Serbisë, Shaip Kamberi.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0