Këta janë ambasadorët e shkarkuar(Emrat)

HomeAktualitet

Këta janë ambasadorët e shkarkuar(Emrat)

Nga Ministria e Punëve të Jashtme dhe Diasporës kanë bërë të ditur se janë liruar nga pozita të gjithë ambasadorët që janë emëruar politikisht.

Indeksonline ka siguruar listën e të gjithë ambasadorëve të shkarkuar gjatë ditës së sotme.

Nait Hasani, Gjergj Dedaj, Lirim Grajqevci, Avni Arifi, Amir Ahmeti, Arber Vllahiu, Gzim Kasapolli, Shpend Kallaba, Avni Kastrati dhe Ylber Hysa, janë ambasadorët e shkarkuar, për të cilën nga MPJD thonë se u emëruan politikisht.

Nait Hasani, Gjergj Dedaj, Lirim Grajqevci, Avni Arifi, Amir Ahmeti, Arber Vllahiu, Gzim Kasapolli, Shpend Kallaba, Avni Kastrati dhe Ylber Hysa, janë ambasadorët e shkarkuar, për të cilën nga MPJD thonë se u emëruan politikisht.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0